HULST - HALSTEREN - MELISKERKE
info@het-ros.nl
DIENSTEN
TEAM
NIEUWS
CONTACT
Enthousiast. Ervaren.
Meer dan ...

Team

De medewerkers van Het Ros Beiaard hebben jarenlange ervaring, opgedaan op accountantskantoren. We zijn dan ook gewend aan hoge standaarden en dragen een flinke rugzak aan kennis met ons mee. Die delen we graag met u.

We vinden het belangrijk dat uw administratie niet alleen goed en up-to-date is, maar vooral ook toegankelijk. Dat u geen drempel ervaart om vragen te stellen. We zijn er immers toch en helpen graag. En dat u in ons de sparringpartner vindt die met u meedenkt en u aanvult met kennis en ideeën.

Meedenken en -werken doen we bovendien het liefst in ‘gewone mensentaal’ en direct. Dus geen moeilijke termen tijdens onnodig lange vergadermomenten, maar begrijpelijke termen, waar het past met je en jij.

Locatie Hulst

Annelie Hamelink


annelie@het-ros.nl
Managementinformatie & administratie

Petra Willems

petra@het-ros.nl
Managementinformatie - ondersteuning administratie - BTW-aangiften en meer

Daniella Christiaans

daniella@het-ros.nl
Managementinformatie - ondersteuning administratie - BTW-aangiften en meer


Sonja Michielsen

sonja@het-ros.nl
Ondersteuning administratie

Locatie Halsteren en Meliskerke

Arjo van Pelt

arjo@het-ros.nl
Managementinformatie - administratie

Eveline Westdorp

eveline@het-ros.nl
Managementinformatie - ondersteuning administratie - BTW-aangiften en meer

© Copyright Het Ros Beiaard - All rights reserved